Synergia 2024: rozsvícení horoskopu

Planety ve znameních a domech

Konstelační uzavřená skupina určená k integraci astrologických archetypů. Tento cyklus bude zaměřen na aktivaci planet ve znameních a domech. 
Počet setkání: 7x
Počet lidí ve skupině: cca 10
Kdy: středa 16.00 - 19.45h 1x za 14 dní 

Začátek: 17.1.2023 od 16.00

Kde: Pracoviště Pohled, Malý sál, Letohradská 16, Praha 7 (útulné a příjemné komorní prostředí). Tram Kamenická. 

Termíny: 17.1., 31.1., 14.2., 28.2., 13.3.,  27.3.; 10.4. (2024)

Specializace tohoto cyklu: planety (síly) vašeho horoskopu propojíme se znameními a domy, kde se nacházejí. Rozsvítíme váš horoskop. Jednu planetu po druhé. (Dřívější cykly Synergie se zameřovaly na naše spojení s planetami nebo na aspekty mezi nimi).

Příklad: Mars stojící ve znamení Lva v 11. domě. Síla planety se propojí s kvalitou lvího archetypu, získá jeho sílu a náboj a prolne se současně s kvalitativním aspektem 11. domu, takže se marsovská síla aktivizuje tímto směrem. (Znamení představuje syrovou archetypální energii, krajinu, zatímco dům její reálný projev v nějaké oblasti života. Sílu planety s obojím prolneme a zaintegrujeme do self.)

Tímto způsobem budeme postupně "rozsvěcet" jednu planetu vašeho horoskopu za druhou. Psychicky to můžeme zažívat jako zazdrojování, posílení, rozkvět. O takto integrovanou vnitřní sílu se najednou můžeme opřít. Prioritou budou pro nás osobní planety (Slunce až Mars), ale můžeme postupovat v každém případě individuálně dle aktuální potřeby. 

Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro zájemce o individuaci léčení, seberozvoj a osobní transformaci, kteří poptávají po efektivní metodě. Astrologické znalosti nejsou nutné. Konstelační zkušenosti výhodou.

Použité metody: konstelace + ňuňing. Propojení obou metod se podobá kolektivní láskyplné koupeli. Nejhlubší procesy a léčení jsou ošetřeny z maximální možnou mírou bezpečí a jemnosti. Jedná se o nejvíce efektivní metodu, ke které jsem zatím dospěl.


Výhody kurzu:

+ aktivace, integrace svých planet, čili archetypálních vnitřních bytostí (král, hrdina, milenka, šibal, bojovník...)
+ tyto vaše části posílíme a zazdrojujeme
+ uzavřená skupina (vytvoří se důvěrná parta,  vhodné zvlášť pro introverty)
+ dlouhodobá podpora kruhu ve vašich transformačních časech
+ útulné prostředí,  zázemí
+ poznání astrologie skrze vlastní prožitek 
+ dva zkušení terapeuti
+ sdílíme to, čím jsme sami na vlastní kůži prošli, co jsme si odpracovali,  to nejlepší ze sebe
+ vysoce efektivní konstelace s ňuňingem (láskyplná integrace)


Synergie vyplývá z toho, že se jednak rozvíjíme skrze naše konstelace (kde nám hrají druzí naše vnitřní části) a jednak jsme vybíráni do rolí, které náš také učí a posouvají. Každým procesem tak kultivujeme naši vnitřní zahradu.

Synergie také znamená, že jsme všichni celkem, který je víc, než pouhý součet vnitřních částí. Naše vnitřní části si nemusí odporovat: můžeme je uvést ve stav spolupráce, kde se vzájemně jistí a podporují a energie se neztrácí vnitřním třením - stav synergie. Energie uspořená integrací vnitřních třenic se projevuje jako blaženost, flow a kreativita. (Celkově větší množství proudící energie, energie se neztrácí v izolovaných komplexech).

Při konstelacích s ňuňingem jsou všichni neustále zapojeni do procesu a tím se vytváří silné kolektivní enegetické léčivé pole podobné posvátným ceremoniím. Hloubka procesu se pojí s komfortem. Lidé se navdory silným déjům spíše cítí euforizovaní než-li vyčerpaní (vysoký průtok energie všemi zúčastněnými).


Archetypy, s kterými budeme pracovat: Slunce, Měsíc, Země (Gaia), Lilith, Cheirón, Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto. (+ Jejich vztahy neboli aspekty našeho horoskopu.) Mou audio přednášku o těchto archetypech si můžete stáhnout zde: 

Lektoři kurzu: Vojtěch Franče a Iva Voldánová


Kurzovné: 14.000,- kč

Přihlášení do kurzu: mailem aridsun@seznam.cz, do předmětu zprávy uveďte "Synergia - rozsvícení horoskopu" (obratem vám oznámím, zda je volné místo) + zaplacení zálohy 3.500,- kč  nebo celého kurzovného se slevou na účet 670100-2207603326/6210. Do mailu prosím uveďte i datum, hodinu a místo narození kvůli horoskopu. Zaplacením zálohy nebo celé částky máte rezervované místo na kurzu. Při zaplacení zálohy je třeba uhradit zbytek kurzovného do 17.1.2024. Záloha (3.500.-) je nevratná (můžete ale za sebe najít náhradu). Je možné se také domluvit na individuálním splátkovém kalendáři.


Událost na facebooku: https://facebook.com/events/s/synergia-rozsviceni-horoskopu/2155583404777055/

Žádné komentáře: