Kurzy Grafologie a Astrologie od března 2015
Základní informace o kurzech

Zahájení: Všechny kurzy začínají během března 2015.

Místo konání: Biskupská 1, Praha 1 (zastávka tramvaje Bílá Labuť, kousek od metra Florenc). Mapa. Jedná se o luxusní soukromý byt. K dispozici občerstvení: káva, čaj, voda.

Velikost skupiny: 3 - 10 studentů

Novinka: Grafologický koučing - One to One.
Alfa - Grafologický koučink One-to-One

"Nechte se provést grafologickými úskalími One-to-One. Elegantně a mílovými kroky. Jen vy a lektor."

Frekvence: 1x za 14 dní (jedná se o doporučení; den a hodina se domluví dle vašich možností).
Počet setkání: 8 x
Délka setkání: 2 hodiny

Časová Flexibilita: Máte předplacených a zaručených 8 individuálních "sezení" s lektorem, který se věnuje jen Vám. Čas a frekvenci lze domluvit Vám na míru. Žádná hodina vám tudíž nepropadne. O nic nepřijdete. - Vždy je možné setkání eventuelně přesunout. To se hodí, zvláště pokud jste hodně časově vytížení. Frekvenci setkání je tak možné zrychlit, ale i zpomalit - záleží jen na domluvě.

Cena: 7.400,- kč
Lektor: Vojtěch Franče

Náplň kurzu: 
 • individuální vedení skrze grafologickou praxi (schází se jen lektor + 1 student)
 • kurz je určen pro personalisty, psychology, ale i pro lidi toužící po sebepoznání a lepšího pochopení sebe sama i svého okolí, pro studenty grafologie - pro začátečníky i pokročilejší, kteří se ke grafologii vrací nebo si ji chtějí oprášit nebo se v ní chtějí pořádně zdokonalit; také pro ty, kteří se chtějí důkladně připravit na grafologickou zkoušku a chtějí si být "jisti v kramflecích"
 • maximální efektivita času: za 1 půlrok individuální přípravy se můžete tak daleko jako za 2 roky docházení do grafologického kurzu ve velké skupině (prakticky vyzkoušeno): ušetříte si tak váš čas i peníze, které byste jinak utratili za několikaletou, ale méně koncentrovanou průpravu 
 • přizpůsobíme se vašemu tempu, tudíž, co je pro vás lehké, prolítneme, co těžké, u toho se zastavíme, dokud se vám to "nedostane pod kůži"; s motivovanými a zvídavými studenty můžeme postupovat mílovými kroky - hlavně tam, kde byste se jinak při samostudiu neustále zasekávali
 • pracujeme s ukázkami písma rovnou od začátku, můžete si sebou nosit rukopisy vašich známých apod., soustředíme se na rychlou orientaci v písmu, globálních znacích a typologiích
 • pro pokročilejší nabízím jako součást koučingu supervizi nad jejich grafologickými rozbory (máte ihned zpětnou vazbu a vidíte, co vám již funguje, a co je třeba doladit).
Máte kamaráda, kamarádku, s kterým jste na tom podobně? Není problém se domluvit na lekcích pro 2 za zvýhodněnou cenu dle dohody.


Gama 1 - kurz Astrologie pro začátečníky

Frekvence: 1x za 14 dní (pondělí od 17.00)
Délka: půlroční (říjen - únor)
Cena: 6.400,- kč
Lektor: Vojtěch Franče

Náplň kurzu: 
 • astrologie od prvních krůčků, důraz na srozumitelnost a jednoduchost, pokud jde o pochopení základních archetypálních kvalit
 • propojení astrologie a techniky konstelací - takže si studenti budou moci zacítit a prožít základní archetypální energie sami na sobě - "na vlastní kůži"
 • tímto intuitivně-prožitkovým způsobem se pronikání do astrologického způsobu vnímání a vhledu odehrává daleko rychleji než je tomu pouze u teoretického výkladu nebo samostudia - posuny se dějí mílovými kroky a navazují na vlastní vývoj vědomí jednotlivce (změnou sebe sama se mi rozšiřuje perspektiva toho, co vidím skrze astrologii)
 • určeno pro ty, jež se zajímají o seberozvoj, psychologii, alternativní přístupy, mytologii, symboly a archetypy a jež jsou otevření novému poznávání a novým zkušenostem "na vlastní kůži"
 • astrologii si představíme jako jazyk, soustavu symbolů, umožňující nekonfliktní a obohacující komunikaci napříč mnoha vědními obory: filosofií, historií, religionistikou, hlubinnou psychologií, kulturologií a uměním - jako prostor, kde se můžeme všichni setkávat u "kulatého stolu"
 • úvod do psychologie archetypů a živlů
 • paralely z antické mytologie
Termíny lekcí: 21.4., 12.5., 18.5., 1.6., 15.6., 29.6.
Čas: 17.00-20.15 (4 vyuč. hodiny s přestávkou)Gama 2 - kurz Astrologie pro pokročilé 

Frekvence: 1x za 14 dní (pondělí od 17.00)
Délka: půlroční (říjen - leden)
Cena: 6.400,- kč
Lektor: Vojtěch Franče

Náplň kurzu: 
 • kurz je určen pro studenty, kteří mají základní povědomosti o znameních, domech, aspektech, transitech a planetách (Slunce - Pluto, Lilith, Chirón, Uzly) a chtějí se nyní rozvíjet v umění astrologické syntézy, vhledu a samostatné interpretace - což je určitá metadovednost založená na intuici a zkušenostech, jíž nelze vyčíst z knih, lze se jí však učit při společné práci s učitelem
 • práce s vlastními horoskopy a lidí v našem okolí (rodina, děti, partneři, přátelé)
 • partnerská astrologie
 • zdravotní astrologie
 • ukázky individuálních konstelací tam, kde je tím možno obohatit výklad, např. si ukážeme konstelaci nějakého aktuálního transitu, kde je uložena konkrétní přesná informace pro daného jednotlivce, k níž se těžko můžeme dostat mechanickou interpretací vyčtenou v sebelepší knize (Např. co mi má sdělit konjunkce transitujícího Pluta na mé Slunce? K jakým konkrétním krokům mě tento aspekt vyzývá? Jak to budu prožívat?)
 • pomocí konstelací si ukážeme vzájemné reagování planet v konkrétních aspektech
 • přestože kurz navazuje z minulého roku, je otevřený i pro další účastníky 
Termíny lekcí: začínáme ve středu 4.3. Pokračujeme: 13.4., 27.4., 20.5., 25.5., 8.6., 22.6.
Čas: 17.00-20.15 (4 vyuč. hodiny s přestávkou)


Přihlášení a platba: Do kurzů je možné se přihlásit prostřednictvím emailu ( aridsun@seznam.cz ). Do předmětu zprávy prosím uveďte "přihláška" a název kurzu. Platbu za kurz (Alfa, Beta, Gama a Delta) je třeba před začátkem kurzu uhradit na účet 670100 - 2207603326 / 6210. Provedením platby jste teprve oficiálně přihlášeni do kurzu a máte v něm své pevné místo - poté vám přijde potvrzení o zaplacení. Do kolonky "zpráva pro příjemce" uveďte prosím celé své jméno. Cena kurzu je uvedena u každého zvlášť (viz níže). Při odesílání platby mi prosím paralelně pošlete i email s upozorněním, že jste platbu odeslali.

Sleva pro studenty VŠ na všechny kurzy: 1000,- kčNeváhejte se na mě obrátit s jakýmikoliv dotazy.

Kurz Osvobození Solární Kreativity se aktivně připravuje. Plánovaná ochutnávková nultá lekce by nás měla čekat v květnu nebo červnu.

Žádné komentáře: