Teal Scott: božské ženství versus božské mužství

Vizionářka Teal Scott (1984, Nové Mexiko) se prý narodila s rozšířenými mimosmyslovými schopnostmi (vnímá prý svět a lidi jako vířící proudy energií), díky nimž upadla do "podezření" a následné "milosrdné péče" křesťanské sekty podobající se Mormonům. Ti se se jí po 13 let snažili jejího nadpřirozeného prokletí - na způsob brutální středověké tortury - zbavit. (Považovali ji zřejmě za mutantku nebo čarodějnici.) V 19ti letech se jí konečně podařilo utéct. (Ona sama tvrdí, že si takovéto životní podmínky sama před svým zrozením vědomě zvolila, protože tato "pouta" se jí vlastně měla stát branou k osvobození.)

Od té doby přichází každý víkend  na youtube s novými tématy a odpověďmi na nejrůznější otázky (jako např. "Proč se špatné věci dějí dobrým lidem?", mimozemské civilizace, potraty, homosexualita...). Její záběr je velmi široký. Vyjadřuje se (na ženu ezoterického směru) překvapivě jasně a srozumitelně. Co se týče svých ženských půvabů, které si uvědomuje, tvrdí, že jí na genetické úrovni "bylo vybráno" právě takové tělo, které jí má umožnit šířit své poselství co největšímu počtu lidí z různých kultur a národností na této planetě. (Její věznitelé by to naopak považovali za důkaz ďábelského šálení.)

Možná vás její videa osloví a inspirují. Udělejte si svůj názor sami. (Více o Teal Scott zde.)

Božské ženství versus božské mužství 

Musí posílení mužského aspektu stát na potlačení ženského aspektu a obráceně? Nikoli - jeden může růst jen roste-li současně s tím druhým, tvrdí Teal Scott. Utlačuje-li mužský princip ten ženský, není to znamením jeho síly, ale slabosti.
Jak projevit svou božskou ženskou podstatu

Ženská esence: obnova, život, obrození, kreativita, zrození, léčení, receptivita, otevřenost, péče, láska, pochopení, soucit, vhled, intuice, moudrost, odpuštění, Měsíc, propojenost, harmonie a smyslnost.
Jak projevit svou božskou mužskou podstatu

Mužská esence: akce, směr, pohyb, odpovědnost, síla, soustředěnost, otcovství, Slunce, štědrost, podpora, materiální hojnost, srozumitelnost, intelekt, autorita v čisté podobě, transformace a růst.
2 komentáře:

Ivette Violet řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Ivette Violet řekl(a)...

Prosímtě v jakym rozpoložení jsi tohle před lety psal? :DDDDDDD