Ve svém živlu: vstup do své síly

Pozvánka na retreat v přírodě 29.9. - 3. 10. 2021. Konstelace, jóga, pohyb, tanec, hudba, improvizace, rituály, kakao, potní chýše.

Průvodci: Vojtěch Franče, Petr Smil, Jirka Hokr
Žijeme v časech změn. Možná i ty stojíš před důležitým rozhodnutím: kudy dál? (V práci, vztazích, na své cestě).

Přijď si převzít svou sílu, své dary, své nástroje, které potřebuješ na nynější etapě své cesty. Postav se zpříma. Opři se. Načerpej si. Zaměř očima svůj cíl na na horizontu. A vyraž.

My na naší akci vytvoříme bezpečný a dostatečně hluboký prostor, aby toto vše mohlo proběhnout.

Přicházíš k nám v období změn, kdy hledáš novou perspektivu a odpich. My ti dáme podporu, sílu kmene, abys to vše mohl ustát a mohl vyrazit dál.

Přicházíš v chaosu. - Odcházíš a víš Co a Jak. 

Nová vize, směr, nádech, odvaha, energie, zdroje, prostředky.

Náš retreat končí a ty máš jasno. Máš sílu. Jsi tím, kým jsi. Jdeš a neohlížíš se zpět.

Ty jsi ta změna. 


-

Jsme tři přátele, tři průvodci - každý z nás má svou specifickou cestu a techniky, které poskládáme v synergii.


VOJTĚCH FRANČE - terapeut, konstelář, grafolog a astrolog. Na tomto setkání vás budu provádět konstelacemi, které připravím a povedu vám na míru podle situace, v kterém se právě nacházíte. 


JIRKA HOKR – šaman, průvodce a vypravěč. Celému semináři vytvořím rámec rituálu, povedu večerní Kruh hlasu u ohně a ceremonii s Kakaem a poslední noc vás provedu ceremonií Temascalu – Potní Chýše.


PETR SMIL - průzkumník na poli jógy & tantry. Během akce se budeme společně věnovat práci s tělem, dechem a pohybem.


PROGRAM

Každý den nás čeká pohyb a dech s Petrem, konstelace s Vojtou a večery se zpěvem, ceremonií Kakaa nebo sebepoznávacími aktivitami s Jirkou, který povede i závěrečnou ceremonii Potní chýše poslední večer.


KDY a KDE:

29. září - 3. října 2021 

Meditační centrum Dibbavana, Dolní Sedliště, nedaleko Plané u Mariánských Lázní. Centrum Dibbavana se nachází na konci cesty poblíž přírodní rezervace „Pavlovická skála.“ Objekt má standardní vybavení - wc, koupelna, sprchy, ...

Vše je zařízeno prostě, jednoduše a účelně, prostředí se bude zamlouvat těm, kdo radši upřednostňují neformální domácké prostředí uprostřed přírody.


CENA:

9800 Kč za ubytování, stravu a lektorné. Pro ty, kdo už absolvovali některý z našich seminářů Ve svém živlu, sleva na 8500 Kč.


DOPRAVA:

V týdnu před konáním akce domluvíme spolujízdy, případně vlakem do Plané a pak dojít anebo vás po domluvě vyzvedneme.


PŘIHLÁŠKY, PLATBA, STORNO:

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky zde https://forms.gle/yT24EA5XK9VRpCsd9 a úhradě zálohy 4000 Kč převodem na účet 670100-2207603326/6210, do textu pro příjemce prosím zadejte „ve svém živlu – září“. Záloha je vratná v plné výši do 2 týdnů před zahájením kurzu, do 1 týdne před zahájením storno 50%, poté je záloha nevratná, neseženete-li náhradníka. Zbývající částka bude doplacena na místě.

Veškeré dotazy rádi zodpovíme.


Pokud váháte nebo se prostě nemůžete dočkat, přijďte 8. září večer na Ochutnávku živlů, kde můžete poznat nás i naše techniky. https://www.facebook.com/events/6290413367643237 


O NÁS:

PETR SMIL, 733 58 28 48, www.pranayoga.cz

Od roku 2002 se intenzivně zabývám jógou, od roku 2009 v této oblasti lektoruji a od roku 2012 provozuji jógové a meditační centrum Jemný svět na pražských Vinohradech.

Zajímají mě praktické přístupové cesty vedoucí k objevování naší celistvosti s ohledem na jedinečnost každé lidské existence, potenciál hlubokého uvolnění, radost z objevování sebe sama a světa nejen kolem nás, ale i toho vnitřního. Zajímá mě struktura a dynamika skutečnosti spolu s procesem hledání vlastního místa v ní.

Kromě jógy a souvisejících nauk, které vzkvétaly především na indickém subkontinentu – zejména tantrický šivaismus a hathajóga, neduální védanta, tibetský tantrický buddhismus atd. – mě zajímají zvláště ty směry, které pracují s člověkem v jeho komplexnosti, tj. zahrnují i tělo a hmotnou rovinu. Inspirativní jsou pro mě techniky a filosofie taoismu, západní hermetická tradice, ale i myšlenky a poznatky soudobé psychologie či přirozená spiritualita přírodních národů.


VOJTĚCH FRANČE, 737 624 837, ografologii.blogspot.com

Jsem terapeut a průvodce lidskými příběhy, k čemuž používám různých metod: systemické konstelace, astrologii a grafologii. Studoval jsem filozofii a estetiku a pak také psychologii na FFUK. Cítím se být vizionářem a dobrodruhem, který propátrává stále nové oblasti a který zpochybňuje stávající limity. Zajímá mě člověk s celou jeho barevností a hloubkou. Snažím se lidem zprostředkovat přístup k nim samým - umožnit jim stát se sebou samými. Nic lidského mi není cizí a nevěřím ničemu, z čehož se zároveň nedá dělat legrace. Ve výkladu světa se nejvíce opírám o říši archetypů, antickou mytologii a astrologické archetypy a symboly. Chápu svět jako inteligentní řád, v němž má každý své bezpečně dané místo. Nejsem zastánce jedné jediné víry nebo tradice, je mi blízké křesťanství, buddhismus, zen, súfismus i šamanismus. Ke každému, kdo ke mě přichází, se snažím mluvit jeho jazykem. Zajímá mě vývoj Země a společnosti, instinktivně hledám nové trendy a snažím se k nim prosekat mačetou cestu, aby se lidé, kteří čtou mé články, mohli cítit inspirováni. Miluji cestování (navštívil jsem v poslední době Kolumbii a Arménii) a ve volném čase rekreačně skládám hudbu a maluji obrazy. V poslední době objevuji svět vůní, které nás mohou spojit s něčím esencielním v naší duši, a vytvářím nový koncept Flow.


JIRKA HOKR, 777 070 292, EnergieZeme.cz

Jsem průvodce sebepoznáním - provázím na individuálních i skupinových ceremoniích a workshopech. Pravidelně vedu výpravy za sebepoznáním za šamany do Peru a Ekvádoru, u kterých jsem sám prošel (a stále procházím) velmi intenzivním učením s rostlinami a Potní Chýší. O své práci a tématech vnitřního růstu rád pořádám přednášky a diskuse a poslední dobou mě velmi baví zpěv a práce s hlasem.

Do jakékoli činnosti je pro mě velmi důležité vkládat kus sám sebe. Proto na ceremoniích i přednáškách často velmi otevřeně mluvím o svých vlastních procesech, které mám prozkoumané do veliké hloubky. Tím, že takto otevírám své srdce, umožním i svým klientům a okolí uvolnit se, být sami k sobě upřímnější a nebát se hloubek a temnot vlastní duše.

Žádné komentáře: