Cheironské konstelace

Pozvánka na jednodenní konstelační seminář

Kdy: so 3.11. a so 8.12. od 10.00 do 18.00
Kde: Praha 1, Biskupská 1065/1


Cheironské konstelace patří k nejhlubším. Cheiron je archetyp / polobůh a polozvíře, reprezentující na jedné straně naše nejskrytější zranění, na druhé straně naše vnitřního léčitele / šamana. Cheironské konstelace umožňují léčení do velké hloubky, aniž bychom zesilovali tlak. Cheiron nás spojuje s tělem, zemí, holistickou jednotou, která zahrnuje setkání s bolesti, omezeností, temnotou a smrtí, ale neuniká (neptunsky) do "dokonalého" světa nadrealného duchovna, které je líbivé, ale bolest zaobalující. Určeno pro lidi, kteří s konstelacemi spíše už mají nějakou zkušenost a kterým už "bezbolestná líbivost" nestačí, kteří k něčemu takovému jako je Cheiron právě dospívají, kteří možná pracují s léčením druhých s chtějí se od Cheirona něco přiučit. (Kentaur Cheiron byl učitelem holistického lékaře Asklepia).

V rámci cheironského konstelovaní si můžete stavět konstelace na libovolná témata, která aktuálně řešíte, stejně jako se můžete nechat překvapit, co se pro vás přímo na místě (tady a teď) vynoří.

Povíme si také o generačních postaveních Cheirona ve znameních ve vašem horoskopu: k jaké cheironské generaci patřite a která témata to v sobě zahrnuje.

Více o archetypu Cheiron / Neptun zde:
ografologii.blogspot.com/2017/07/cheiron-neptun-dve-moznosti-uvnitr.html

Vstupné: 1.500,- / celodenní akci (zaručena minimálně jedna vlastní konstelace)

Přihlášení: aridsun@seznam.cz (do předmětu zprávy napiště CHEIRON)

Žádné komentáře: