Vztah - něžný masakr duší

Poznání a uvolnění energií v osudových partnerských vztazích 
Vztahový víkend s partnerskou astrologií (17.-18.11. 2018)
Pro koho je workshop určen: 

 • pro páry (pochopení vzájemné dynamiky mezi vámi)
 • i pro singly (pochopení dynamiky s někým druhým - osudovým)
 • pro ty, kdo se chtějí vymotat na světlo

Cíl: 

 • získat vhled a nasvítit si všechny rozměry vztahu
 • pochopit osudovou dynamiku vztahu: co nás k sobě přivádí, co nás u sebe drží, co nás ovládá?
 • tyto energie přijmout a uvolnit
 • znovu v sobě oživit smysl pro dobrodružství, který tento vztah přináší

Proč tento název?

 • ve vztazích někdy působí síly, které jsou větší než naše ego a ty nás tvarují, vedou, učí: pojďme je pochopit a uvolnit
 • co je dobré a špatné? harmonické a disharmonické? i v dobré hudbě se zákonitě střídá obojí a stane se, že i ten nejskvělejší hudební zážitek můžeme po koncertě nazvat slovem "masakr"

Co si z workshopu odnesete?

 • krásný ilustrovaný booklet, který si budete v průběhu víkendu vytvářet
 • booklet bude mj. obsahovat kresbu harfy, jejíž jednotlivé barevné struny budou přehlednou mapou vaší vztahové dynamiky (co do vztahu přináším já, co přináší ten druhý a co vytváříme společně)
 • na závěr si do bookletu umístíte CD s hudbou, kterou nahrajeme během workshopu 
 • akční plán „WHAT NEXT?“ – jaké konkrétní kroky udělat po skončení workshopu v každodenní realitě

O čem to celé je?

Astrologie umožňuje popsat vztah mezi partnery jako souhru a interakci jejich archetypálních částí. "Její milenka" (Venuše) a váš "bojovník" (Mars) mohou zažívat něžné souznění, zatímco váš královský smysl pro životní cíl  (Slunce) se může setkávat s přísnou kritikou jejího soudce (Saturn). Nebo, pokud jste žena, vaše dětská část (Luna) může být zranovana jeho hrubým chováním (disharmonicky aspekt na Mars), zatímco však stejná dětská část s ním zažívá neskutečný pocit bezpeci na základě podvědome vzpomínky směrem ke svému otci (harmonicky aspekt na Saturn).

Tyto interaktvní vlákna mezi našimi částmi se pokusíme na workshopu zmapovat, vysvětlit, pochopit. Budeme o těchto vláknech mluvit se svým partnerem i dalšími účastníky, budeme si je spojovat s konkrétními situacemi v našem životě. Tím se před námi rozevře pestrá energetická mozaika vztahu, začneme se na náš vztah dívat s větším porozuměním a respektem. Pochopíme, co nás vztah má naučit, v čem nás pokouší a testuje. To, v čem nás testuje, se můžeme naučit chápat více "sportovně". 

Tímto vhledem by mělo dojít k oživení a nastartování vztahu na vědomější rovině. Pochopíme, že partner nám v podstatě ve všech konfliktních místech ukazuje naše neintegrované části. My mu za to můžeme vlastně "poděkovat" a dál si užívat tuto interaktivní hru jiskřících energií - nyní s přijetím a moudrostí toho, co je tu, už přímo před námi, v tuto chvíli. 

Nyní nemusíme utíkat do snění do budoucnosti a hledání jiného "ideálního a dokonalého" protějšku. Ani tam by se totiž neskrýval nikdo dokonalý - ale opět jen další jiskřící vztahová plocha odrážející náš momentální stav bytí. 

Zároveň ale budeme svědky toho, jak je každý vztah jedinečný, má neopakovatelnou barvu a příchuť. Do této esence vztahu se "ponoříme", ochutnáme ji nejen rozumem, ale i srdcem.


Lektoři: Standa Stejskal & Vojtěch Franče
Počet účastníků: 6 - 12
Přihlášení: StandaStejskal@seznam.cz nebo aridsun@seznam.cz

Cena za víkend a osobu: 3.000,- kč
(platba do 3.11. předem na účet, informace obdržíte mailem po přihlášení)

Žádné komentáře: