Astro Selfconnection IV

Prožitkový kurz astrologie leden - duben 2018

Učím astrologii již 7 let, ale zjistil jsem, že astrologie se nejlépe předává osobním prožitkem. Existuje spoustu skvělých knih o astrologii, ale nic vám nevynahradí osobní prožitek, kdy víte a cítíte, jaké to je stát v pozici té které planety. Kdy jí doslova jste, její energie vámi protéká - to je za tisíc slov. Vnímáte svět z její perspektivy. Cítíte její tíži či lehkost, sílu či eleganci, vnímáte její démonické, božské či každodenní projevy. Hovořím o archetypech, o nichž si můžete číst - nebo se s nimi přímo spojit. Podobně jako můžete o dracích či koních číst - či na nich jezdit.

Zvu vás na tuto "archetypální jízdu" všemi planetami naší sluneční soustavy. Třetí běh, do něhož se může přihlásit kdokoli, bez ohledu na jakékoli znalosti nebo absolvování předchozích dílů. Začínáme 15. ledna. Je také možné přijít jen na ta setkání, které nám časově a zájmově vyhovují. Nicméně jednotlivá témata na sebe navazují jako korálky na niti a dohromady tvoří synergický efekt.

Hlavním cílem této (čtvrté) "jízdy" je probudit se zde na zemi do kvalitativně vyšší úrovně života. Všemi smysly stát na zemi a v těle a přitom se odbrzdit k tomu, co esencielně jsme.

Absolvujte celou jízdu se všemi zastávkami anebo si přijďte jen na ta témata, která vás oslovují.


Témata setkání:

1. Snění a probuzení. Byt probuzený uvnitř velkého snu. Neztratit sny a poezii, ale nepřikrýt iluzemi své oči. Luna, Uran a Neptun. Lucidní snění. (15.1.)2. Odpich a rozlet. Uran. Co brzdí mou extázi, dravčí radost a rozlet? Proč se bojím být drzý? Kde jsem přišel o sve krásné šílenství? Přetrhnout řetězy. (29.1.)3. Ke zteči. Rudý Mars. Vzít si zpět svůj meč. (12.2.)4. Být doma ve svém tepajicim rytmickém centru. Slunce. Sebeláska. Žít kvalitu, mít kvalitu. (26.2.)5. Láska v umění a umění v lásce. Venuše a Neptun. Milovat krásu a (ne)utonout v ní. Oběť a obětování se. Lze to i jinak? (12.3.)6. Probuzení vhledu. Vhled a vzhled. 6. čakra. Třetí oko. Vhled a hravost. Také něco o tom, co o nás prozrazuje zevnějšek. (26.3.)7. Na zemi jako doma. Vlevo a vpravo se ve mně slévá. Mužská a ženská linie mého rodu a jejich dary. (9.4.)


Metoda a způsob práce:
 • povídání, dialog, sdílení, vyprávění
 • malování
 • imaginace
 • konstelační dynamické modelování MySelfconnection 
  • nejedná se o rodinné konstelace, jde o unikátní způsob vedení skupinového prožitkového procesu
  • třešnička, mrkev nebo zlato jsou obrazy a metafory kvalit, které mohou katalyzovat konstelační proces
Čím budeme na každém setkání procházet:
 • budeme pracovat s naším osobním horoskopem, abychom pochopili:
  • fungování archetypu obecně
  • fungování archetypu přímo u nás, v našem osobním životě
 • přičemž projdeme procesem "ladění" nebo "katarze", abychom daný archetyp v našem životě více probudili, rozvinuli, zvědomili, integrovali
 • zjistíme, že naše konstelační příběhy na sebe navazují a tvoří souvislý řetěz, ještě vetší příběh
Cíl kurzu: 
 • získat základní astrologické povědomí intuitivní cestou srkze konstelační prožitky 
 • naučit se cítit a vnímat astrologické archetypy kolem sebe a v sobě
 • osobně se posunout ve svém vývoji při pravidelném setkávání
 • získat podporu skupiny podobně motivovaných lidí
 • více chápat sám sebe ve všech možných životních situacích
 • otevřít se novým zkušenostem, vhledům a prožitkům
Pro koho je kurz určen:
 • pro úplné začátečníky 
 • i pro pokročilejší pokud jde o astrologii (na znalostech nezáleží)
 • pro lidi s otevřenou hlavou a srdcem
Bonus v ceně kurzu:
 • závěrečné osmé setkání zdarma, kde si můžete projít konstelací na jakékoli téma, které jste minuli (např. kvůli nemoci); pokud tedy jednou nepřijdete, můžete si lekci nahradit na závěr
Termíny setkání: 15.1., 29.1., 12.2., 26.2.; 12.3., 26.3., 9.4.
Den v týdnu: pondělky
Čas: 16:00 - 20.30

Velikost skupiny: 4-7 lidí (intimní, přátelské prostředí a atmosféra v uzavřené skupině)
Lektor: Vojtěch Franče
Místo: Biskupská 1, Praha 1 (Zast. tramvaje Bílá labuť). Mapa.
Cena kurzu: 6.990,- / semestr (7 + 1 setkání)
Přihlášení: aridsun@seznam.cz

Do přihlášky uveďte prosím své datum, hodinu a místo narození (kvůli horoskopu) a telefonní kontakt na vás. Potvrzení o odeslané platbě vám zajišťuje pevné místo ve skupině, které vám již nikdo neobsadí. Děkuji.

Mohu přijít i jen na jedno setkání? Ano, můžete, cena je potom 1.200,- kč za jedno setkání. Je dobré se i tak přihlásit v předstihu a zajistit si tak pro jistotu místo ve skupině. (Cena při zaplacení celého kurzu předem je výhodnější - vychází to jen na 998,- kč za lekci + 1 lekci je možno si nahradit na závěr.)

Platba: převodem z účtu na účet: 670100-2207603326/6210.  Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + "Astro Selfconnection".
Datum splatnosti: 6. 1. 2017

Ukázku, jak taková astrologická konstelace může probíhat, si můžete přečíst zde (jedná se o konstelaci na téma Pluto): http://znam-svuj-pribeh.blogspot.cz/2017/01/obchodnici-s-nostalgii.html#more  Nebo zde: http://ografologii.blogspot.cz/2017/06/o-tresnicce-na-dortu.html
Feedback:

Ahoj, ještě jsem chtěla poděkovat za ten včerejší zážitek, nic jsem od toho nečekala, vzhledem  k mému horoskopu bez lvích stop, ale to co jsem tam cítila bylo fakt ohromující a neskutečně uklidňující. Jako kdyby všechno zaklaplo kam má a já se schovala někam do úplně základního „domů“ bezpodmínečně přijatá, chtěná ale zároveň i nedílná součást toho všeho, tam jsem vždycky patřila. Měla jsem pocit, že teď můžu a zvládnu úplně všechno, ale nemusím vůbec nic.
Kráááása a díky! Sice se to Slunce a Lvů asi moc nedotýkalo, ale pro mne naprosto naplňující a završující. (I.)

Žádné komentáře: