Vůně ženy / Vůně muže

experimentální workshop pro muže a ženy


Kdy: sobota 27.6.2020 (náhradní termin)


Čich není možné oklamat. Otvírá naše prastará emoční centra. Spontánně ihned cítíte, která vůně vás jen mine - a která vás strefí přímo do srdce, že se začnete motat jako opilí láskou.

Pomocí široké palety vůní se na tomto workshopu dobereme toho, jaká vůně vystihuje vaši ženskou esenci (Anima) a mužskou esenci (Animus). Ze vzniklé kombinace nejen, že si budete moci namíchat váš unikátní parfém, vystihující komplementaritu obou složek, ale projdete po té alchymickou konstelací na spojení vašich obou esencí. To, co vaše duše objevila "čuchem" pak v konstelačním prožitku zaintegrujete.

Jste-li muž, pak mužská esence by měla být primární a vaše femininní složka ji doplňuje. Jste-li žena, pak vaše ženská esence by měla být primární a mužská ji doplňuje. Pár ve vás tančí "tango" (či jiný tanec), je sladěný v unikátním rytmu - a nyní sledujte, co se bude dít "venku", když vaši psychickou integraci podpoříte a završíte tomu odpovídající vůní, která vás bude obklopovat, kamkoli půjdete. Bude vaší korunou i pláštěm. Světu tak budete vysílat jasnou zprávu, kdo jste. Tato zpráva však obsahuje i hloubku, kontradikci, krajinu a tajemství, protože právě to vůně umí.

Pro mě osobně bylo setkání s Irenou a její alchymickou dílničkou parfémů ohromující. Když jsem se setkal s těmi "svými" vonnými esencemi, propadl jsem se do vnitřního blaha, a žádné jiné vůně už nemohly tuhle stopu smazat. Je to jako když si vzpomenete na svoji dávnou píseň. Tato píseň obchází všechny kulturní a mentální nánosy a pohladí vás přímo hluboko ve vašem srdci.


Lektoři: Irena Kozelská, Vojtěch Franče
Kapacita: 8 účastníků

Cena kurzu: 3.250,- (Pro přihlášení je třeba napsat mail na aridsun@seznam.cz a zaplatit zálohu 1.250,- kč převodem na účet 670100-2207603326/6210. Do zpravy pro příjemce uveďte "vůně ženy / vůně muže". Zaplacením zálohy máte rezervováno misto mezi 8 účastníky.)

Stránky Ireny Kozelské: https://www.synestesis.com/
FB stánky události

1 komentář:

Ivette Violet řekl(a)...

Hustý, tohle mě poslední dobou taky zaujalo, jak jsem byla odříznutá od těchto věcí po mnoho let tak ted by mě to aji zaujalo a něco podobnýho je i v Brně... nemam totiž ráda většinu parfémů, který sou staršně přeslazený, doma si přece taky na uklidnění nezapálím vuni která by mě neuklidnovala, spíš něco jako kadidlo a podobně. Tak nechápu proč ženský musí vonět jakože přeslazeně. A ani arabský parfémy mě bohužel nebaví.

Z toho duvodu se mě líbí mix jakoby svěžích květinových tonu (ochlazující - asi květ třešní) a k tomu něco kořeněnýho (ten kontrast) :) :)

A ted jsem na sebe dala olej lesní mech :D Lol
Ale taky vono se to mění i podle ruzný situace.